Продукція

aunch x Автосканер є стаціонарний або переносний комп'ютер, що підключається кабелем до діагностичного роз'єму автомобіля. Інтерфейс підключення в переважній більшості випадків - послідовний, RS-232. Автосканер підключається до шини обміну даними (CAN, Controller Area Network) між блоками автомобіля, що дозволяє отримувати вичерпну інформацію про його стан, вимірювати характеристики, прочитувати свідчення з датчиків. Для цього сканер оснащується спеціальною програмою, як правило, містить у собі великі бази даних параметрів по автомобілям. Характерною особливістю діагностики за допомогою комп'ютерного автосканера є те, що вона дозволяє оцінювати стан вузлів комплексно, тобто, з урахуванням взаємного впливу несправностей один на одного, що неможливо при традиційній ручний по одному, досліджуваного в даний момент, параметру.

Незважаючи на те, що автосканер здатний в деяких випадках, оцінювати стан вузлів, не оснащених безпосередньо, датчиками, за непрямими параметрами, автосканер не здатний, наприклад, виявити інформацію, що з'явилася тріщину в важелі підвіски або шлюб заводського литва головки циліндрів.

В якості такого непрямого аналізу, можна привести приклад визначення падіння компресії в одному з циліндрів багатоциліндрового ДВС, щодо зниження споживаного електричного струму стартером в момент провороту поршня в цьому циліндрі в верхню мертву точку, що визначається одночасним аналізом показань датчика положення коленвала і падіння напруги на шунт амперметра . Однак, оскільки компресія міряється безпосередньо, причиною подібного зниження зрідка може бути і щось інше.

Існує проблема сумісності при підключенні Автосканер до різних моделей різних автовиробників. Вона вирішується наборами перехідників, що досягають декількох десятків типорозмірів. В даний час існує тенденція переходу на стандартизований 16-контактний дворядний «американський» роз'єм типу EOBD.

 

Автосигналізації стали обов'язковою складовою будь-якого автомобіля. За допомогою таких конструкцій ви зможете запобігти можливим незаконним діям зловмисників. Наприклад, крадіжки електроніки або викрадення транспортного засобу. Бувають двосторонні й односторонні.

Одностороння, без зворотного зв'язку. У таких автомобільних сигнализациях інформація надходить від брелока. Це самий простий і доступний варіант. Однак не рекомендуємо такі конструкції для водіїв, чиї машини опиняються поза полем зору.

Двостороння автосигналізація, зі зворотним зв'язком - ви отримуєте всю необхідну інформацію про стан вашого транспортного засобу, навіть якщо ви перебуваєте далеко від нього. Такі моделі мають більшу функціональність, наприклад, можна відключити тривожну сирену.Деякі моделі передбачають можливість віддаленого запуску двигуна: взимку машина зможе прогрітися заздалегідь.

Штатні магнітоли, які встановлені в автомобілі «з заводу» часто не надають власнику повний функціонал. Саме тому більшість автомобілістів задаються питанням купівлі нової, більш функціональної штатної магнітоли.

На сьогоднішній день велика кількість виробників штатних магнітол надають дуже широкий функціонал, який включає в себе GPS навігацію, Bluetooth, TV, програвання форматів MP3 і DVD з будь-яких носіїв включаючи USB. Сучасна штатна магнітола має можливість підключення камери заднього виду, парктроніка і системи контролю тиску в шинах. Функціонал деяких штатних магнітол підтримує можливість підключення 3G-модема і повноцінного виходу в інтернет.

Головний пристрій (англ. Head unit) — центральна складова частина системи автозвуку або системи домашнього кінотеатру, яка забезпечує єдиний апаратний інтерфейс для різних компонентів електронної системи. Термін «головний пристрій» був уведений у лексикон автомобілістів фахівцями, які професійно займаються автомобільним звуком. Термін введений з метою виведення з ужитку слова «автомагнітола», яка є комбінацією зі звичайного радіоприймача і магнітофона.

У автомобілі головний пристрій зазвичай розташовується в центрі приладової панелі. Часто головні пристрої є метою крадіжок, тому вони також інтегровані в систему сигналізації автомобіля.

Головні пристрої дають користувачеві можливість контролювати розважальну функціональність автомобіля — радіоприймач (AM/FM, супутник), програвання аудіо (CD, DVD, MP3) і відео (з носіїв або через ТВ-тюнер), Bluetooth-з'єднання, GPS-навігацію, кардрідер.

Багато виробників у нових моделях передбачають контроль за допомогою головного пристрою і за іншими системами автомобіля: освітленням, вентиляцією, рівнем палива і масла, термометром, вивід на екран одометра і сигналів попереджень — фактично перетворюючи головний пристрій у додаткову приладову панель.

Багато сучасних головних пристроїв оснащені чутливими до доторку екранами для зручності використання. Стандартними розмірами для головних пристроїв у Європі, Південній Америці, Австралії та Нової Зеландії є Single DIN ISO 7736 (178x53 мм), в Японії, Великій Британії та Північній Америці Double DIN (178x106 мм).

Задній парктронік - це один з найпоширеніших варіантів систем паркування автомобіля. Такий парктронік має чотири датчика, які монтуються в задній бампер машини. Задній парктронік живиться від ліхтарів заднього ходу і включається відразу після перемикання задньої передачі. Парктронік може мати LED або навіть LCD-дисплей з візуальною індикацією відстані, або просто індикацію звуком.

Парктронік це техничний пристрій, який допомогає водієві проводити безпечне паркування автомобіля. Не тільки водії новачки, а й водії зі стажем часто зазнають труднощів з паркуванням свого автомобіля. На щастя, технічні винаходи людства приходять на допомогу: паркуватися без стресу і шкоди авто допоможе паркувальний радар або парктронік. Так називають пристрій, що складається з блоку парктроніка, датчиків парковки і бипера (індикатор відстані). Даний автомобільний гаджет визначає відстань до навколишніх об’єктів і, в разі критичної близькості, подає водієві попереджуючі звукові сигнали або виводить інформацію про небезпеку на монітор в салоні.

Автомобільні монітори оснащуються відеовходом RCA. За допомогою таких пристроїв ви можете отримувати зображення з камер заднього виду і зробити процес паркування ще простіше, комфортніше і безпечніше. Модельний ряд включає в себе конструкцію різних розмірів і можливостями монтажу. У більшості випадків це універсальні монітори, які можуть встановлюватися на торпедо, лобове скло і будь-яку іншу поверхню.

Для зручності і надійності монтажу використовуються якісні кріплення, які придатні для експлуатації в сильну спеку або мороз.

Дзеркала заднього виду в салоні автомобіля вже давно стали його невід'ємною частиною. Не так давно дані дзеркала стали електронними гаджетами, які, крім своїх основних функцій, мають ще цілим рядом інших функцій.

Найпопулярнішими дзеркалами є пристрої з камерами заднього виду, на яких дуже зручно переглядати простір позаду автомобіля під час паркування або задніх маневрах. Коли монітор вимкнений, такий пристрій нічим не відрізняється від звичайного дзеркала. Дана особливість здатна захистити автомобіль від злому, адже зловмисники в першу чергу перевіряють салон на наявність цінних речей.

Серед систем паркування камери займають далеко не останнє місце. Даний вид паркувального девайса має безліч переваг. Такий пристрій легко зафіксує перепони, які може не побачити парктроник. Крім того, візуально паркуватися набагато зручніше, ніж за допомогою попереджувального сигналу.

Камера заднього виду - це пристрій, який допомагає водієві при русі назад, а саме для спрощення паркування. Інформація з камери надходить на монітор, який розташований в салоні. Деякі пристрої мають вбудовану паркувальну розмітку на зображенні.

Парковка може стати причиною головної болі навіть для самих досвідчених водіїв. Уявіть собі таку ситуацію: ви довго шукаєте, де б припаркуватись і, нарешті, знаходите вільне місце. Як раз в таких випадках камера заднього виду - просто незамінна. З її допомогою ви зможете побачити все, що відбувається позаду вашого автомобіля, а парковочні лінії покажуть траекторію парковки навіть у самих складних місцях.

Системи керування камерами забезпечують легке та зручне керування встановленими камерами. Перемикайтеся між зображеннями камер автоматично, або за допомогою штатних кнопок на рулі.

Все більше і більше стає водіїв, які вже змінили свої нескінченні паперові дорожні атласи та карти доріг на GPS навігатор. Автомобільні навігаційні системи стають сьогодні невід’ємною частиною сучасного оснащення авто.

Але навігація — це тільки початок всіх умінь таких пристроїв, як портативні GPS навігатори. Зорієнтуватися в незнайомому або малознайомому місці, знайти потрібну адресу або об’єкт, подолати будь-які перешкоди на дорозі, об’їхати затор, отримати інформацію про ДТП, вибрати оптимальний маршрут для поїздки — це неповний перелік того, що вони «вміють». Будь-який бувалий водій також напевно гідно оцінить зручність їх експлуатації (наочні вказівки на дисплеї, голосове керування та підказки тощо), докладні карти для GPS навігаторів, надійність, додаткові корисні функції (відео- та аудіо програвач, Bluetooth профіль і подібне), компактність. Все це робить широко популярними саме портативні GPS навігатори. Ціни моделей, представлених у наших Магазинах, дозволять підібрати всілякі варіанти на ваш розсуд.

Сьогодні, для того, щоб сучасному водієві мати завжди під рукою правильний і практичний путівник, потрібно зробити два кроки: купити GPS навігатор і встановити його в машині. Він допоможе завжди тримати потрібний курс, відкривати нові місця і не загубитися в них.

GPS трекери допомагають водієві визначити місце розташування свого транспорту або побудувати маршрут в незнайомій місцевості. Кожна модель відрізняється своїм функціоналом і особливостями. Наприклад, трекери мають різний час автономної роботи і радіус дії. Навігатори можуть пропонувати додаткові можливості.

Особливості GPS-трекерів

Головна вимога до таких пристроїв — точне визначення місця розташування. Максимально допустима похибка становить до 5 м. Передача сигналу відбувається в реальному часі. Деякі GPS-трекери передбачають встановлення додаткових датчиків, наприклад, нахилу, руху, температури. Таким чином, охоронні властивості автомобіля будуть покращені.

Частота передачі інформації найчастіше налаштовується індивідуально. Наприклад, у час руху кожні 20 секунд, а на стоянці — кожні 10 хвилин. При відсутності мережі трекер записує події на SD-card. Весь асортимент пристроїв можна розділити на 2 групи: стандартні і професійні. Перші підійдуть для звичайних водіїв, яким необхідна інформація про місцезнаходження об'єкта. Професійні пристрої відрізняються більш вдосконаленим функціоналом.

Відеореєстратор для авто — невелика конструкція, призначена для запису того, що відбувається на дорозі. Ефективна для вирішення спірних ситуацій, фіксації можливого зловмисника. При виборі автомобільного відеореєстратора необхідно орієнтуватися на якість зйомки.

Prestige DVR-390, лідер серед пристроїв для запису з доступною вартістю. Одноканальний реєстратор, процесор Novatek NTK 96650 з хорошою роздільною здатністю відеозйомки, великим кутом огляду містить мінімальний, але достатній для зйомки набір функцій. Prestige DVR-390 фіксує час і дату запису, має датчик удару, знімає за умови поганого освітлення і дає змогу переглядати відео з реєстратора та інших ресурсів.

«Каркам Т1» успішно справляється з поставленими завданнями: достатня для якісної зйомки роздільна здатність відеозапису, вибір між HD і FullHD, хороший звук. Сучасний дизайн реєстратора, якість матеріалу і складання належно оцінили власники недорогих і елітних автомобілів.

TrendVision MR-700P. Виконана у вигляді накладки, що закріплюється на дзеркало, модель робить якісну зйомку не займаючи зайвого простору. Переваги: процесор Ambarella A7LA30D, скляна оптика, надійність, якість запису, двоканальний режим запису, великий екран, розширені функціональні можливості, просте керування.

Datakam G5-CITY PRO-BF, що належить до моделей преміум-класу. Якісна картинка (бітрейт запису відео 20 Мбіт/с), семилінзова скляна оптика, процесор Ambarella A5, сенсор OmniVision OV2710 не потребують коментарів.

Street Storm CVR-A7810-G. Професійна якість відеофайлів, бездоганна якість складання, додаткові функції, надійність, зручний інтерфейс наявності всі ознаки люксової моделі.