Продукція

Продукція

Автомобільні відеореєстратори

Відеореєстратор для авто — невелика конструкція, призначена для запису того, що відбувається на дорозі. Ефективна для вирішення спірних ситуацій, фіксації можливого зловмисника. При виборі автомобільного відеореєстратора необхідно орієнтуватися на якість зйомки.

Prestige DVR-390, лідер серед пристроїв для запису з доступною вартістю. Одноканальний реєстратор, процесор Novatek NTK 96650 з хорошою роздільною здатністю відеозйомки, великим кутом огляду містить мінімальний, але достатній для зйомки набір функцій. Prestige DVR-390 фіксує час і дату запису, має датчик удару, знімає за умови поганого освітлення і дає змогу переглядати відео з реєстратора та інших ресурсів.

«Каркам Т1» успішно справляється з поставленими завданнями: достатня для якісної зйомки роздільна здатність відеозапису, вибір між HD і FullHD, хороший звук. Сучасний дизайн реєстратора, якість матеріалу і складання належно оцінили власники недорогих і елітних автомобілів.

TrendVision MR-700P. Виконана у вигляді накладки, що закріплюється на дзеркало, модель робить якісну зйомку не займаючи зайвого простору. Переваги: процесор Ambarella A7LA30D, скляна оптика, надійність, якість запису, двоканальний режим запису, великий екран, розширені функціональні можливості, просте керування.

Datakam G5-CITY PRO-BF, що належить до моделей преміум-класу. Якісна картинка (бітрейт запису відео 20 Мбіт/с), семилінзова скляна оптика, процесор Ambarella A5, сенсор OmniVision OV2710 не потребують коментарів.

Street Storm CVR-A7810-G. Професійна якість відеофайлів, бездоганна якість складання, додаткові функції, надійність, зручний інтерфейс наявності всі ознаки люксової моделі.


Для придбання товару завітайте до нашого магазину за адресою:
маг. "Navigator", +380502379461 м.Чернівці, вул.Руська, 251