Продукція

Azimuth B75

Azimuth B75 - це унікальний навігаційний прилад з широкими мультимедійними можливостями, який забезпечує своїм користувачам якісну навігацію. Його можна використовувати в якості відеоплеєра і МР3-плеєра, а також грати в ігри, переглядати фотографії і читати улюблені книги. Вбудований FM-трансмітер дозволить передавати звук з навігатора на магнітолу автомобіля, що зробить перегляд фільмів ще більш цікавим. Доступні програми і додатки, що працюють на Windows CE6.0.

У пристрої вже встановлена ​​навігаційна програма iGO Primo з картами Європи. Даний навігатор швидко знаходить супутники і за частки секунди перераховує маршрути. Якщо Ви пропустите поворот, прилад оперативно відреагує на зміни в маршруті, і запропонуює новий маршрут. З таким навігатором Вам буде легко орієнтуватися в незнайомих місцях. Ви без складнощів дістанетеся в потрібне місце, знайдете потрібну адресу. Можете бути впевнені, що маршрут буде прокладений з урахуванням заборонних знаків і всіх Ваших вимог, що дозволить скоротити час у дорозі і знизити витрати на паливо. Виконано навігатор в стильному, сучасному дизайні, який відрізняється строгістю і лаконічністю ліній. Він гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якого автомобіля.

7-дюймовий антибликовий екран забезпечить користувачам високу якість зображення при будь-якій погоді. Навіть в самий яскравий сонячний день Ви отримаєте якісну, чітку і реалістичну картинку без відблисків і спотворень, зможете розглянути найдрібніші символи на мапі і комфортно переглядати відео. За швидкодію роботи програм і додатків, точність виконання операцій без помилок і збоїв відповідають продуктивний процесор MStar MSB2531A Cortex A9 і оперативна пам'ять об'ємом 256 Мб. Об'єм внутрішньої пам'яті становить 8 Гб, чого цілком достатньо для установки навігаційних програм і карт, і інших необхідних користувачеві додатків.

Технічні характеристики:

    Дисплей, розмір: 7 дюймів (800х480), сенсорний
    Операційна система: Microsoft Windows CE 6.0
    Процесор: MStar MSB2531A
    DDR RAM: 256 Mb
    Вбудована пам'ять: 8Gb
    Слот розширення: MicroSD (8 Gb max)
    Інтерфейс: micro-USB
    Bluetooth: Немає
    FM-трансмітер: Так
    Відеовхід: Немає
    Вихід для аудіо-навушників: Є
    Вбудовані динаміки: так
    Вбудовані карти: iGO Primo
    Підтримка фото в форматі: BMP, JPG, E-Albuм, PNG
    Підтримка відео в форматі: MP4, ASF, WMV, AVI, DIVX, XVID
    Підтримка текстових форматів: TXT (E-book)
    Тип акумулятора Li-Ion 1200 mAh

Комплектація

    GPS-навігатор
    Автомобільний зарядний пристрій
    Кабель Mini USB
    Стилус
    Інструкція користувача
    Автомобільне кріплення
    Гарантійний талон.

 


Для придбання товару завітайте до нашого магазину за адресою:
маг. "Navigator", +380502379461 м.Чернівці, вул.Руська, 251