Продукція

Tomtom Go 620

У наш час GPS навігатори ділять ринок з багатьма смартфонами, які пропонують в тій чи іншій мірі функціональність навігатора. Але виробники навігаторів не сильно переживають із цього приводу, адже жоден смартфон не зрівняється з воістину якісним навігатором. Моделі 520-620 займають нішу більш дешевих навігаторів (десь на ровне VIA і Start), але по функціональності залишаються на рівні GO 5200 і 6200. Серед функцій і особливостей даних навігаторів варто відзначити наступні моменти:

 

• Довічна підписка на безкоштовне оновлення всіх світових карт. Це дозволяє завантажити з сайту виробника всі останні версії карт світу. Регіони, карти яких не доступні: Близький Схід, Індія, Китай, Гренландія і кілька країн Південної Америки. Чудова пропозиція для людей, які багато подорожують на машині.

• У пристрої також встановлено місце положення всіх камер стеження за швидкістю обраного регіону. Наприклад розташування камер на шосе Тарту-Таллінн.

• Хмарне зберігання інформації MyDrive Cloud App. Крім створення маршрутів за допомогою додатка MyDrive Connect, тепер можна зберігати всю інформацію та налаштування на хмарному сервері. При необхідності можна синхронізувати інформацію зі старого навігатора з новим GPS навігатором без зайвого клопоту.

• Інформація про дорожній рух через сервіс TomTom Traffic. NB дана послуга ще не працює на території Естонії. GO 620 і 520 мають потребу в інтернет-з'єднанні через смартфон для отримання дорожньо-транспортної інформації і не оснащені гніздом для сім карти (для постійного інтернет-з'єднання). Система сама по собі дозволяє отримувати інформацію про те, що відбувається на дорогах і працює швидше ніж, наприклад, система RDS.

• З'єднання зі смартфонами. Навігатори дозволяють використовувати функцію Hands-free, повідомляють про пропущені дзвінки й повідомлення. Якщо телефон десь в глибинах вашої сумки, то можна прийняти дзвінок за допомогою навігатора, легко і безпечно.

• Автоматичне оновлення за допомогою WiFi з'єднання. TomTom автоматично завантажить останні доступні оновлення, без необхідності підключення до комп'ютера.

• Навігатор можна синхронізувати з вашим смарт помічником Siri (iPhone) або Google Now (android). Можна запитувати необхідну інформацію, зберігати і управляти пристроєм за допомогою голосу. Знову ж безпеку і зручність при водінні автомобіля на першому місці.

• Кріплення навігатора на лобове скло. Це знову ж таки сделанно для зручності і допомагає усунути зайву метушню з проводами.

• Новий процесор допомагає прискорити роботу пристрою і допомагає прокладати маршрути швидше і більш ефективно. Також, нові навігатори оснащені системою передбачення маршруту. Це означає, що навігатор запам'ятовує найбільш відвідувані локації і автоматично пропонує оптимальні маршрути для досягнення місця призначення.

6" сенсорний екран
Карти 45 країн, включаючи Східну Європу
3D огляд карт & допомогу при виборі смуг
Інформація про камери швидкості
16 GB вбудованої пам'яті, вхід для карти пам'яті


Для придбання товару завітайте до нашого магазину за адресою:
маг. "Navigator", +380502379461 м.Чернівці, вул.Руська, 251