Продукція

Garmin Drive 50

Автомобільний GPS-навігатор Garmin Drive 50 з 5 дюймовим екраном, голосовими підказками «від повороту до повороту» забезпечує надійність і простоту управління при їзді. На екрані автонавігатору Drive 50 постійно показана дорожня карта. Збоку відображається допоміжна інформація. Для отримання додаткових даних торкніться екрана. Під час навігації за маршрутом, ви можете отримувати інформацію про прилеглі сервіси (заправки, ресторани, магазини і т.п.). Додатково відображається обмеження по швидкості, поточна швидкість і точний час прибуття. Подивившись на екран, Ви відразу ж прочитаєте поточну вулицю.

 

Функції Garmin Real Directions

У автонавігаторах Drive 50 використовуються поліпшені голосові навігаційні інструкції від повороту до повороту завдяки функції Garmin Real Directions. Це прості для розуміння інструкції, за допомогою яких пристрій підкаже вам дорогу, використовуючи помітні орієнтири, будівлі та світлофори. Більше не потрібно вчитуватися в назви вулиць. Замість цього ви будете чути чіткі навігаційні вказівки, наприклад: «Поверніть наліво за автозаправною станцією».

 

Функція Direct Access

Функція Direct Access спрощує навігацію всередині складних пунктів призначення, таких як аеропорти і торгові центри, дозволяючи з легкістю знайти необхідне місце всередині великого приміщення. При під'їзді до торгового центру функція «Direct Access» видасть додаткову інформацію про магазини, розташованих усередині будівлі. Також за допомогою цієї функції можна здійснювати навігацію по парковці, щоб знайти найближчий вихід до бажаного пункту призначення.

 

Голосові та візуальні навігаційні підказки

Функція вибору смуги руху Lane Assist з реалістичним видом перехресть «Junction View» вказує на потрібну смугу руху для повороту або виїзду з яскравими стрілками і детальним зображенням. Drive 50 також відображає обмеження швидкості, поточну швидкість і точний час прибуття.

 

Функція Up Ahead

Функція Up Ahead підкаже відстань, що залишилася до потрібного вам об'єкта уздовж лінії маршруту, будь то ресторан, заправна станція, банкомат або магазин. Щоб переглянути цікаві об'єкти, вам навіть не знадобиться закривати вікно карти.

 

Ефективно використовувати час за допомогою програми Garmin Express

Використовуйте програму Garmin Express, щоб отримувати оновлення для вашого навігатора. Додаток Garmin Express дозволяє з легкістю оновлювати карти, програмне забезпечення, передавати об'єкти «Вибраного» на інші пристрої і безкоштовно встановлювати додаткові голоси і позначки автомобілів.

 

Навігаційне ПО Garmin.

Карта України від компанії НавЛюкс. Також є можливість окремого придбання карти Європи.


Для придбання товару завітайте до нашого магазину за адресою:
маг. "Navigator", +380502379461 м.Чернівці, вул.Руська, 251