Продукція

Garmin DriveSmart 61 LMT-D

Високотехнологычна навігація з інтелектуальними функціями. Простий у використанні GPS-навігатор з функціями, що підключаються і з яскравим сенсорним дисплеєм 6,95 дюйма. З попередньо завантаженою картою Європи і її регулярними оновленнями протягом терміну служби приладу.

Залишайтеся на зв'язку під час поїздок в автомобілі з навігатором Garmin DriveSmart, що включає інтелектуальні функції, попередження для водіїв і зручні навігаційні інструкції. Крім того, пристрій пропонує дзвінки в режимі hands-free і актуальну інформацію про трафік. Garmin бере на себе турботу про майбутнє. Просто дивіться вперед і керуйте машиною.

 

 

Послуги в реальному часі для вашої поїздки

Ви можете перехитрити транспортні затори, використовуючи альтернативні маршрути і об'їзні дороги. Завдяки актуальній інформації вам не доведеться більше кружляти по кварталу в пошуках вільних місць для паркування. Ви отримаєте доступ до попереджень про трафік, навігаційних інструкцій для зміни маршрутів і з прогнозами погоди. Наближаючись до пункту призначення, ви зможете переглядати інформацію про ціни і вільні місця на вуличних парковках. Крім того, додаток Smartphone Link забезпечує доступ до функції LiveTrack2, за допомогою якої водії можуть обмінюватися своїми місцями розташування. Таким чином, друзі отримають можливість спостерігати за вашими переміщеннями під час поїздок по місту або дальніх подорожей. 

 

Сповіщення від смартфона

При синхронізації Bluetooth-сумісного смартфона з пристроєм Garmin DriveSmart ви отримуєте доступ до чудових функцій, завдяки яким ви зможете залишатися на зв'язку, не відриваючи рук від керма. Телефонуйте за номером в режимі hands-free і приймайте оповіщення від смартфона на екрані навігатора. Таким чином, ви можете переглядати вхідні дзвінки, текстові повідомлення і нагадування календаря, не дістаючи телефону.

 

Голосові навігаційні команди

Вам потрібні навігаційні підказки? Просто скажіть команду вголос. Пристрій DriveSmart включає функцію голосового управління і реагує на ваші команди, допомагаючи вам дістатися до потрібного місця.

 

Користуйтеся найостаннішими оновленнями завдяки Wi-Fi

Завдяки вбудованій технології Wi-Fi пристрій Garmin DriveSmart буде використовувати найостанніші версії картографії та програмного забезпечення. При появі оновлення прилад автоматично виведе на екран повідомлення, коли ви підєднаєетеся до бездротової домашньої мережі. Після цього ви можете включити навігатор в будь-яку розетку і дозволити йому встановити оновлення по Wi-Fi під час зарядки. Після цього у вашому розпорядженні буде найсвіжіша інформація.

 

Попередження для водіїв: інформація про навколишнє оточення

Для підвищення безпеки водіїв і інформування про навколишнє оточення пристрій Garmin DriveSmart видає попередження про небезпечні повороти, зміни швидкісного режиму, залізничні переїзди і знаки «Обережно, тварини на дорозі». Крім того, навігатор попередить вас у разі руху в неправильному напрямку по вулиці з одностороннім рухом, а також при знаходженні поряд зі школами та шкільними зонами; камерами, що фіксують проїзд на червоний сигнал світлофора і порушення швидкісного режиму. Після кількох годин перебування за кермом прилад видасть попередження про втому і запропонує зони відпочинку.

 

Високоякісні карти

Від якості картографії залежить, чи потрапите ви в пункт призначення або заблукаєте по шляху. Завдяки високоякісним картографічним даним HERE ваш пристрій Garmin своєчасно надасть вам всю необхідну інформацію, щоб ви могли скоротити час ваших поїздок і уникнути зайвих затримок.

 

Примітки

  1. Для доступу до послуг необхідно завантажити додаток Smartphone Link. При цьому буде застосовуватися тарифний план (якщо використовується). Для отримання додаткової інформації про тарифний план і вартості роумінгу зв'яжіться з провайдером мобільного зв'язку. Потрібно смартфон з технологією Bluetooth (продається окремо).
  2. Дані парковки доступні для центральних зон більшості міст. Інформацію про зону покриття см. На сайті parkopedia.com.
  3. Потрібно смартфон з технологією Bluetooth (продається окремо).
  4. Для прийому сповіщень від смартфона на навігатор необхідно завантажити безкоштовний додаток Smartphone Link. При цьому буде застосовуватися тарифний план (якщо використовується). Для отримання додаткової інформації про тарифний план і вартості роумінгу зв'яжіться з провайдером мобільного зв'язку. Потрібно смартфон з технологією Bluetooth (продається окремо).
  5. Попередження про камери, які фіксують проїзд на червоний сигнал світлофора і порушеннях швидкісного режиму, доступні не у всіх регіонах.
  6. Попередження про втому видаються після тривалого періоду руху за маршрутом без зупинок.

 

 


Для придбання товару завітайте до нашого магазину за адресою:
маг. "Navigator", +380502379461 м.Чернівці, вул.Руська, 251