Камера заднього виду для вантажного авто Prime-X N-001

Продукція

Камера заднього виду для вантажного авто Prime-X N-001

Камера заднього виду для вантажного автомобіля призначена для установки на вантажівки, автобуси, причепи, великогабаритні транспортні засоби з харчуванням бортової мережі - від 12 до 27 вольт.банер камера монітор

Завдяки універсальному типу кріплення камери її можна встановити в будь-якому зручному місці. У камері заднього виду для вантажного автомобіля передбачено регулювання по куту нахилу. Таким чином пристрій можна виставити "для себе". Тобто відкалібрувати відстань від однієї з паркувальних ліній до автомобіля. Також пристрій обладнано інфрачервоним підсвічуванням. Це дає величезну перевагу при використанні камери особливо в темний час доби. 16 інфрачервоних світлодіодів відмінно вирішують проблему додаткового освітлення в темний час доби. Вантажна камера укомплектована якісною матрицею CCD від SONY. Завдяки цьому вантажна камера мають збільшений термін експлуатації, а це більше 5 років. Корпус автокамери виконаний з якісного полімерного пластику, який вільно може впорається як з високими так і низькими температурами до -30 градусів.

Додаткові аксесуари для вантажної камери:

Дуже часто доводиться підключати камеру для вантажівки на відстані більше 5 метрів. Причому найчастіше кабель прокладається зовні і може експлуатуватися в самих екстремальних умовах - сніг, дощ, підвищена волога і т.д. Звичайний відеокабель, який йде в комплекті з камерою призначений для прокладки всередині автомобіля. Для зовнішньої прокладки існує спеціальний кабель для підключення камери заднього виду.

 Кабель для камери заднього виду

Цей кабель виконаний з високоякісних матеріалів + має подвійну ізоляцію. Саме тому його можна сміливо прокладати по зовні Вашого транспортного засобу. Також характерним перевагою цього кабелю є можливість нарощувати його довжину. З обох сторін кабель має різьбове з'єднання і це дає можливість нарощувати необхідну довжину. При бажанні можна збільшити довжину кабелю більше 50 метрів. Також по цьому кабелю можна передавати не тільки відео сигнал але і харчування на камеру. Для повного комплекту слід також докупити перехідник з 4 pin - RCA.

Також для виведення зображення слід купити автомобільний монітор 7 дюймів. Якраз саме цей пристрій є оптимальним як за розмірами так і за якістю зображення.

Характеристики:

Сенсор CMOS 1/3" (648х488),
разрешение 540 ТВЛ,
формат видеосигнала PAL/NTSC.
Угол обзора камеры 170°,
чувствительность 0,2 Lux,
соотношение сигнал/шум > 45dB.
Зеркальное отображение,
разметка на изображении.встроенная ИК подсветка с автоподстройкой мощности.
Напряжение питания DC 12V-24V
потребляемый ток камеры 85 mA.
Степень защиты IP67,
температура эксплуатации: -20°...+70°.
Мощность ИК подсветки 1.5W,
75х68х75мм,
площадка для установки 73х25мм


Для придбання товару завітайте до нашого магазину за адресою:
маг. "Navigator", +380502379461 м.Чернівці, вул.Руська, 251