Продукція

Reynd K719 Pro Europe

REYND K719 Pro – професійний автомобільний навігатор, який відрізняється бюджетною вартістю, високою надійністю та гарною функціональністю. Він має якісний 7” TFT дисплей з яскравістю у 500 nits, ємнісним тачскрином та високою деталізацією зображення. Роздільна здатність 800х480р. Завдяки такому дисплею працювати з приладом легко та зручно за будь-яких умов освітленості.

Але не тільки дисплей тішить у цій моделі. Усі комплектуючі підібрані так, щоб гарантувати навігатору хорошу продуктивність та тривалий експлуатаційний термін. Потужний сучасний процесор та ємна на 512 Мб оперативна пам’ять забезпечать швидкий відгук додатків на поставлені завдання та роботу приладу без збоїв та зависання.

Вбудованої пам’яті 16 Гб вистачає для встановлення навігаційної оболонки, необхідних карт та додатків. Також передбачено слот для карток пам’яті.

Так що Ви легко зможете збільшити пам’ять ще на 32 Гб. Працює REYND K719 Pro на Windows CE 6.0, що дозволить Вам користуватися різними програмами для цієї операційної системи, щоб не нудьгувати під час стоянок та відпочинку. Наприклад, Ви зможете дивитися відео чи слухати улюблену музику.

Постачається REYND K719 Pro з навігаційною програмою iGO Primo Truck, яка вже давно знайома автомобілістам і не втрачає своєї популярності багато років завдяки постійному оновленню карт та високій їх деталізації. Карти з 3Д промальовуванням об’єктів допоможуть легко орієнтуватися навіть на найскладніших розв’язках доріг, швидко знаходити потрібні об’єкти та адреси. Ви зможете будувати маршрути заданими точками, вибирати оптимальні або найкоротші. Жодних складнощів з вибором налаштувань у Вас не виникне. Також передбачені голосові підказки, які заздалегідь попереджають про всі зміни маршруту, і Вам не доведеться відволікатися на екран навігатора, щоб дізнатися, куди повертати або яким з’їздом з’їжджати.


Для придбання товару завітайте до нашого магазину за адресою:
маг. "Navigator", +380502379461 м.Чернівці, вул.Руська, 251