Продукція

Мотонавігатор Garmin Zumo 396 LMT-S Europe

Навігатор для мотоциклістів, які люблять захоплюючі маршрути

Міцний дисплей 4.3", що дозволяє управляти пристроєм не знімаючи рукавичок; відмінну якість зображення навіть при сонячному світлі; стійкість до паливних парам, ультрафіолетових променів і несприятливих погодних умов. Залишайтеся на зв'язку завдяки дзвінкам hands-free1, оповіщення від смартфона і простому обміну файлами GPX для групових поїздок; управління музикою і списками відтворення смартфона на дисплеї zumo. Доступ до послуг Live Services (трафік і погода) з використанням програми Smartphone Link. Функція Garmin Adventurous Routing™ розраховує маршрути по звивистих і горбистим дорогах, скорочуючи кількість великих магістралей. Вбудований Wi-Fi® для простого оновлення картографії та комплектуючі, ПЗ без використання комп'ютера. Корисні попередження для водіїв про небезпечні поворотах, камерах контролю скорості6 і т.д., а також автоматичне повідомлення при аваріях.

Перетворіть маршрути в пригоди

Навігатор для мотоциклістів zumo 396 LMT-S характеризується міцною всепогодної конструкцією, бездротовими підключаються функціями і сенсорним екраном 4.3 ", що дозволяє управляти приладом не знімаючи рукавичок. Це пристрій здатний перетворити прямолінійні маршрути в захоплюючі пригоди з великою кількістю поворотів, які так приємно розділити з друзями. 

Поділіться поїздкою з друзями

Модель zumo 396 LMT-S включає функцію Garmin Adventurous Routing, яка дозволяє задавати критерії для розрахунку маршрутів, щоб замість нудної прямий траси з пункту А в пункт В по основних магістралях ви отримали захоплюючі звивисті маршрути з безліччю поворотів і спусків / підйомів. Ви можете без праці відправляти файли GPX з телефона4 на zumo або обмінюватися файлами GPX з іншими мотоциклістами, щоб вони могли повторити ваш маршрут. Якщо навігатор zumo пов'язаний з телефоном, то за допомогою програми Smartphone Link ви можете також скористатися функцією LiveTrack, завдяки якій ваші друзі зможуть спостерігати за вашою поїздкою в реальному часі

Ще більше переваг Bluetooth®

Для додаткової зручності встановіть синхронізацію zumo з сумісним смартфоном і навушниками або шоломом Bluetooth (продаються окремо), щоб ви могли передавати і приймати бездротові визови5, не знімаючи рукавичок або шолома. Ваш телефон може залишатися в кишені або сумці; при цьому ви зможете користуватися перевагами викликів hands-free, не відволікаючись від дороги. Крім того, ви можете приймати настроюються оповіщення про дзвінки, текстові повідомлення, попередження і т.д. Також, дисплей навігатора zumo дозволяє вам управляти прослуховуванням музикі3 і працювати зі списками відтворення смартфона. Таким чином, ви можете вибрати музику для поїздки.

Безкоштовна інформація про трафік і погоді

Що вас чекає попереду по маршруту? Модель zumo 396 LMT-S може підключити вас до інформації про дорожню обстановку і погодних умовах за допомогою бездротового додатки Smartphone Link. Це безкоштовне мобільний додаток дозволяє підключити навігатор zumo до вашого смартфону iPhone® або Android ™.

Вбудований Wi-Fi для завантаження оновлень

Завдяки вбудованому Wi-Fi, на вашому пристрої завжди будуть встановлені останні версії картографії та програмного забезпечення. Коли з'являється нове оновлення, і ви при цьому підключені до мережі Wi-Fi, на екрані приладу автоматично відобразиться повідомлення про можливість виконання оновлення шляхом натискання всього на одну кнопку. При цьому вам не потрібно підключати zumo до комп'ютера.

Попередження для підвищення безпеки поїздок

Для поліпшення інформованості про дорожні умови та підвищення безпеки поїздок zumo 396 LMT-S надає корисні попередження про небезпечні поворотах, зміни швидкісного режиму, залізничних переїздах і знаках «Тварини на дорозі», шкільних зонах і т.д. Крім того, пристрій попередить вас про необхідність перевірити місцеві закони про носіння шолома або про те, що ви рухаєтеся в неправильному напрямку по дорозі з одностороннім рухом. Також ви будете отримувати попередження про найближчих камерах, які фіксують проїзд на заборонний сигнал світлофора і порушення швидкісного режіма6. Під час багатогодинних поїздок вам стане в нагоді попередження про усталості7 з порадами про передбачуваний час і місце відпочинку. Для вашого спокою в навігаторі zumo передбачена вбудована функція Automatic Incident Notification8 (автоматичне повідомлення про аварію), яка в разі інциденту висилає наперед заданим контактам текстове повідомлення з координатами події.

Нагадування про заправку палива

У навігаторі zumo 396 LMT-S передбачений вбудований шляховий комп'ютер з цифровим датчиком палива. Таким чином, ви зможете легко оцінити, скільки кілометрів ви зможете проїхати до тих пір, поки бак повністю не спорожніє. Пристрій підкаже вам про необхідність заправки і навіть запропонує варіанти заправних станцій. Завдяки індикатору швидкості, ви зрозумієте, коли потрібно зменшити газ. Крім того, вам пропонується екран цифрового компаса і база даних з об'єктами, що представляють інтерес для мотоциклістів (сервісні центри, дилери та інше). У пристрої zumo ведеться журнал сервісного обслуговування, за допомогою якого ви зможете легко знайти інформацію про дати, пробігу та виконані процедури.

навігаційні інструменти

Модель zumo 396 включає докладні карти City Navigator® всій Европи8. Під час поїздок з навігатором zumo 396 LMT-S функція Active Lane Guidance (вибір смуги руху) буде вказувати вам потрібну смугу руху для виконання наступного повороту або з'їзду з шосе за допомогою голосових підказок і яскравих кольорових стрілок на екрані. Навігація по складним транспортним розв'язкам не складе для вас праці завдяки схемам перехресть і перетинів на маршруті. Крім того, функція «Up Ahead» дозволяє вам переглядати інформацію про об'єкти вздовж маршруту, не перемикаючись з екрану карти на дисплеї навігатора. За допомогою зручної функції Route Shaping ви можете змінювати маршрут шляхом додавання точок, щоб вибирати потрібні дороги або області. Завдяки голосовим підказкам з назвами вулиць і описами маневрів ви зможете зосередитися на дорозі. Функція Garmin Real Directions ™ допоможе вам дістатися до пункту призначення за допомогою помітних орієнтирів, будівель і світлофорів (наприклад, «Поверніть направо після червоного будівлі»). Також ви можете скористатися корисною функцією TracBack® для повернення до початкової точки, повторивши свій маршрут.


Для придбання товару завітайте до нашого магазину за адресою:
маг. "Navigator", +380502379461 м.Чернівці, вул.Руська, 251