Продукція

Garmin Drive 60 EU LMT

garmin drive 60 lmt euАвтомобільний GPS-навігатор Garmin Drive 60 LMT з великим 6" екраном із подвійною орієнтацією та безплатним оновленням мап і трафіку в Європі.

Функції Garmin Real Directions
В автонавігаторі Drive 60 LMT використовуються поліпшені "голосові навігаційні інструкції від повороту до повороту", завдяки функції Garmin Real Directions *. Це прості для розуміння інструкції, завдяки яким пристрій підкаже вам дорогу, використовуючи помітні орієнтири, будівлі та світлофори. Більше не потрібно вчитуватися в назви вулиць. Замість цього Натомість ви будете чути чіткі навігаційні вказівки, наприклад: «Поверніть ліворуч за автозаправною станцією».

Голосові та візуальні навігаційні підказки
Функція вибору смуги руху Lane Assist ** з реалістичним видом перехресть «Junction View» вказує на потрібну смугу руху для повороту або виїзду з яскравими стрілками та детальним зображенням. Drive 60 також показує обмеження швидкості, поточну швидкість і точний час прибуття.

Приймайте безплатні оновлення трафіку
Рухайтеся в об'їзд транспортних заторів, використовуючи вбудований FM-приймач трафіку й безплатні оновлення трафіку від 3D Traffic з необмеженим терміном дії ***. Приймайте попередження про затримки через транспортні затори та ділянки ремонту доріг, які розташовані попереду маршруту. Потім просто доторкніться до екрана nuvi для перегляду докладної інформації про транспортну ситуацію або для об'їзду проблемної ділянки.

Ще більше інформації
На екрані автонавігатора Drive 60 LMT постійно показана дорожня мапа. Збоку показується допоміжна інформація. Для отримання додаткових даних торкніться екрана. Під час навігації за маршрутом ви можете отримувати інформацію про прилеглі сервіси (заправки, ресторани, магазини тощо). Додатково показано обмеження швидкості, поточну швидкість і точний час прибуття. Подивившись на екран, ви відразу ж прочитаєте назву поточної вулиці.

Функція Up Ahead підкаже відстань, що залишилася вздовж лінії маршруту до потрібного вам об'єкта: ресторану, заправної станції, банкомата або магазина. Щоб переглянути цікаві об'єкти, вам навіть не знадобиться згортати вікно мапи.

Оновлення даних за допомогою програми Garmin Express
Використовуйте програму Garmin Express, щоб отримувати оновлення для вашого навігатора. Програма Garmin Express дає змогу з легкістю оновлювати карти, програмне забезпечення, передавати об'єкти «Вибраного» на інші пристрої й безплатно встановлювати додаткові голоси та значки автомобілів.

Додайте камеру заднього виду
Приєднавши до навігатора Драйв-камеру заднього огляду BC 30, ви отримаєте повну навігаційну систему (камера продається окремо; для встановлення рекомендується звернутися до фахівців сервісного центру). Під час синхронізації цієї камери з вашим автонавігатором відповідно до руху заднім ходом ви зможете бачити машини, пішоходів та інші перешкоди на шляху.

Якщо ви часто подорожуєте з дітьми, приєднайте до навігатора Drive автомобільну відеоняню Garmin babyCam і спостерігайте за малюками на задньому сидінні, не відвертаючи увагу від водіння.

Насолоджуйтесь безплатним оновлення карт Європи
Автомобільний навігатор Garmin Drive 60 LMT постачається з попередньо завантаженою мапою доріг України НавЛюкс і мапою Європи. Завдяки безплатним оновленням картографії****, чинним упродовж терміну служби навігатора, ви завжди будете мати під рукою найактуальніші мапи, об'єкти POI та навігаційну інформацію. Ви можете завантажувати оновлення картографії до 4 разів на рік — без передплати, без оплати й без дати закінчення дії послуги.


Для придбання товару завітайте до нашого магазину за адресою:
маг. "Navigator", +380502379461 м.Чернівці, вул.Руська, 251