Продукція

Tomtom Via 53

TomTom Via 53 знаходиться в середній категорії супутникових навігаторів, пропонуючи безліч можливостей підключення за допомогою бездротової технології Bluetooth зі своїм смартфоном.

Це означає, що ви можете отримувати оновлення трафіку в реальному часі, дозволяючи вам налаштувати свій маршрут в залежності від руху, користуватися гучним зв'язком і читати свої текстові повідомлення.

 

 

Особливості TomTom VIA 53

• Довічна підписка на безкоштовне оновлення карт Європи. Це дозволяє завантажити з сайту виробника всі останні версії карт.

• У пристрої також встановлено місце положення всіх камер стеження за швидкістю обраного регіону.

• Хмарне зберігання інформації MyDrive Cloud App. Крім створення маршрутів за допомогою додатка MyDrive Connect, тепер можна зберігати всю інформацію та налаштування на хмарному сервері. При необхідності можна синхронізувати інформацію зі старого навігатора з новим GPS навігатором без зайвого клопоту.

• Навігатор можна синхронізувати з вашим смарт помічником Siri (iPhone) або Google Now (android). Можна запитувати необхідну інформацію, зберігати і управляти пристроєм за допомогою голосу. Знову ж безпеку і зручність при водінні автомобіля на першому місці.

• Кріплення навігатора на лобове скло. Це знову ж таки сделанно для зручності і допомагає усунути зайву метушню з проводами.

• Новий процесор допомагає прискорити роботу пристрою і допомагає прокладати маршрути швидше і більш ефективно. Також, нові навігатори оснащені системою передбачення маршруту. Це означає, що навігатор запам'ятовує найбільш відвідувані локації і автоматично пропонує оптимальні маршрути для досягнення місця призначення.

5" сенсорний екран
Карти 45 країн Європи
3D огляд карт & допомогу при виборі смуг
Інформація про камери швидкості
16 GB вбудованої пам'яті, вхід для карти пам'яті

 


Для придбання товару завітайте до нашого магазину за адресою:
маг. "Navigator", +380502379461 м.Чернівці, вул.Руська, 251