Продукція

SJCAM Dash Cam Plus

У даній моделі вирішили зробити упор на зручність саме для автолюбителів, випустивши спеціалізований продукт. Як заявляє виробник, даний відеореєстратор є «незамінним помічником автолюбителя». Компактні розміри (84х52х32 мм) девайса роблять його практично непомітним, тому він не буде заважати під час їзди. Модель оснащена якісним 3-дюймовим дисплеєм, основою якого є TFT матриця з роздільною здатністю 320х240 пікселів. Дисплей володіє відмінною передачею кольору і високою якістю зображення в цілому. Відеокодек стандартний - H.264, дозвіл 1080p, формат MOV, зйомка відбувається з частотою 60 кадрів в секунду. Кут захоплення в 160 градусів дозволяє бачити 3 смуги руху, і в той же час не спотворює картинку. Видно номера машин, деталізація прекрасна. Сенсор Sony IMX291 повністю справляється зі своїм завданням.

Зручна функція, доступна не у всіх реєстраторах - з моменту подачі живлення камера сама вмикається і починає запис. Виключається людський фактор «забув включити». Процесор Novatek96660 відповідає за швидкий пуск і подальшу плавну роботу. Виробник передбачив систему допомоги водієві ADAS, яка інформує про ситуацію на дорозі.

Реєстратором можна управляти зі смартфона. Для цього достатньо лише встановити додаток на мобільний телефон і зв'язатися по Wi-Fi з пристроєм. Програма поєднується з ОС Android 4.1 і вище, IOS 8.0

Відеокодек стандартний - H.264, дозвіл 1080p, формат MOV, зйомка відбувається з частотою 60 кадрів в секунду. Кут захоплення в 160 градусів дозволяє бачити 3 смуги руху, і в той же час не спотворює картинку. Видно номера машин, деталізація прекрасна. Сенсор Sony IMX291 повністю справляється зі своїм завданням.


Для придбання товару завітайте до нашого магазину за адресою:
маг. "Navigator", +380502379461 м.Чернівці, вул.Руська, 251