Продукція

Продукція

Автомобільні монітори та дзеркала заднього бачення

Автомобільні монітори оснащуються відеовходом RCA. За допомогою таких пристроїв ви можете отримувати зображення з камер заднього виду і зробити процес паркування ще простіше, комфортніше і безпечніше. Модельний ряд включає в себе конструкцію різних розмірів і можливостями монтажу. У більшості випадків це універсальні монітори, які можуть встановлюватися на торпедо, лобове скло і будь-яку іншу поверхню.

Для зручності і надійності монтажу використовуються якісні кріплення, які придатні для експлуатації в сильну спеку або мороз.

Дзеркала заднього виду в салоні автомобіля вже давно стали його невід'ємною частиною. Не так давно дані дзеркала стали електронними гаджетами, які, крім своїх основних функцій, мають ще цілим рядом інших функцій.

Найпопулярнішими дзеркалами є пристрої з камерами заднього виду, на яких дуже зручно переглядати простір позаду автомобіля під час паркування або задніх маневрах. Коли монітор вимкнений, такий пристрій нічим не відрізняється від звичайного дзеркала. Дана особливість здатна захистити автомобіль від злому, адже зловмисники в першу чергу перевіряють салон на наявність цінних речей.


Для придбання товару завітайте до нашого магазину за адресою:
маг. "Navigator", +380502379461 м.Чернівці, вул.Руська, 251