Продукція

Продукція

Камери заднього та переднього огляду

Серед систем паркування камери займають далеко не останнє місце. Даний вид паркувального девайса має безліч переваг. Такий пристрій легко зафіксує перепони, які може не побачити парктроник. Крім того, візуально паркуватися набагато зручніше, ніж за допомогою попереджувального сигналу.

Камера заднього виду - це пристрій, який допомагає водієві при русі назад, а саме для спрощення паркування. Інформація з камери надходить на монітор, який розташований в салоні. Деякі пристрої мають вбудовану паркувальну розмітку на зображенні.

Парковка може стати причиною головної болі навіть для самих досвідчених водіїв. Уявіть собі таку ситуацію: ви довго шукаєте, де б припаркуватись і, нарешті, знаходите вільне місце. Як раз в таких випадках камера заднього виду - просто незамінна. З її допомогою ви зможете побачити все, що відбувається позаду вашого автомобіля, а парковочні лінії покажуть траекторію парковки навіть у самих складних місцях.

Системи керування камерами забезпечують легке та зручне керування встановленими камерами. Перемикайтеся між зображеннями камер автоматично, або за допомогою штатних кнопок на рулі.


Для придбання товару завітайте до нашого магазину за адресою:
маг. "Navigator", +380502379461 м.Чернівці, вул.Руська, 251