Продукція

Продукція

Штатні головні пристрої

Штатні магнітоли, які встановлені в автомобілі «з заводу» часто не надають власнику повний функціонал. Саме тому більшість автомобілістів задаються питанням купівлі нової, більш функціональної штатної магнітоли.

На сьогоднішній день велика кількість виробників штатних магнітол надають дуже широкий функціонал, який включає в себе GPS навігацію, Bluetooth, TV, програвання форматів MP3 і DVD з будь-яких носіїв включаючи USB. Сучасна штатна магнітола має можливість підключення камери заднього виду, парктроніка і системи контролю тиску в шинах. Функціонал деяких штатних магнітол підтримує можливість підключення 3G-модема і повноцінного виходу в інтернет.

Головний пристрій (англ. Head unit) — центральна складова частина системи автозвуку або системи домашнього кінотеатру, яка забезпечує єдиний апаратний інтерфейс для різних компонентів електронної системи. Термін «головний пристрій» був уведений у лексикон автомобілістів фахівцями, які професійно займаються автомобільним звуком. Термін введений з метою виведення з ужитку слова «автомагнітола», яка є комбінацією зі звичайного радіоприймача і магнітофона.

У автомобілі головний пристрій зазвичай розташовується в центрі приладової панелі. Часто головні пристрої є метою крадіжок, тому вони також інтегровані в систему сигналізації автомобіля.

Головні пристрої дають користувачеві можливість контролювати розважальну функціональність автомобіля — радіоприймач (AM/FM, супутник), програвання аудіо (CD, DVD, MP3) і відео (з носіїв або через ТВ-тюнер), Bluetooth-з'єднання, GPS-навігацію, кардрідер.

Багато виробників у нових моделях передбачають контроль за допомогою головного пристрою і за іншими системами автомобіля: освітленням, вентиляцією, рівнем палива і масла, термометром, вивід на екран одометра і сигналів попереджень — фактично перетворюючи головний пристрій у додаткову приладову панель.

Багато сучасних головних пристроїв оснащені чутливими до доторку екранами для зручності використання. Стандартними розмірами для головних пристроїв у Європі, Південній Америці, Австралії та Нової Зеландії є Single DIN ISO 7736 (178x53 мм), в Японії, Великій Британії та Північній Америці Double DIN (178x106 мм).


Для придбання товару завітайте до нашого магазину за адресою:
маг. "Navigator", +380502379461 м.Чернівці, вул.Руська, 251