Послуги

Встановлення навігації і оновлення карт

Магазин-сервіс “Navigator” швидко і якісно встановить на ваш навігатор, смартфон найбільш популярні у світі навігаційні програми - TOMTOM, GARMIN, IGO, NAVITEL, NAVLUX CE та інші GPS програми, також виконаємо оновлення карт для GPS - навігаторів. Обслуговуємо як вбудовану автомобільну навігацію, так і навігатори туристичні.

 

Встановлення IGO Primo

Встановимо і оновимо карти найпопулярнішої програми навігації в світі IGO. Програма GPS-навігації IGO невибаглива до системних вимог навігатора, має хорошу підтримку карт від різних виробників, як правило поновлення карт відбуваються раз в квартал. Невеликий обсяг карт з відмінною деталізацією робить цю програму навігації кращою в своєму класі. Ідеальна для навігації  на легковому авто та вантажівках.

 

Встановлення Garmin

Garmin Ltd. - виробник GPS-навігаційної техніки і спортивних годинників. Навігатори Garmin призначені для різних сфер застосування, включаючи автомобільне, авіаційне, морське, туристичне та спортивне обладнання, а також обладнання для бездротових додатків.Навігатори GARMIN мають свою навігаційну операційну систему і безсумнівно являються лідерами в області навігаційної картографії. GARMIN має покриття по всьому світу, підтримує роботу з картами регіональних розробників, що дає можливість працювати з максимальною деталізацією. Найпоширеніші пакети карт - City Navigator Europa, City Navigator North America NT.

 

Встановлення Navitel

NAVITEL® - провідний постачальник навігаційних сервісів і цифрової картографії на ринку автомобільної навігації. Навітел Навігатор - це сучасна мультиплатформенна і багатомовна навігація для Android, iPhone / iPad, BlackBerry , Windows CE. Актуальні карти Росії, Європи і Азії. Для поїздок в межах України - безсумнівно краща GPS-навігація. Оновлення карт виробник здійснює раз в квартал.

 

Встановлення Tomtom

TomTom - нідерландська компанія, постачальник пристроїв для автомобільної та персональної GPS-навігації. В основному випускає PND з власним програмним забезпеченням і картами; також є постачальником програмного забезпечення і карт для деяких інших виробників. Навігатори TomTom широко поширені в країнах Євросоюзу та Північної Америки. В даний час йде вихід на ринки країн Східної Європи (включаючи Росію), Азії та Латинської Америки. У 2008 році TomTom придбав компанію Tele Atlas, отримавши таким чином власний підрозділ по виробництву навігаційних карт.

 

 

 Для встановлення навігації та оновлення карт завітайте до нашого магазину за адресою:
маг. "Navigator", +380502379461 м.Чернівці, вул.Руська, 251