Послуги

Наші послуги по усуненню проблем

Рух це життя. Життя у великому мегаполісі, яке не зупиняється ні вдень, ні вночі. Як і в житті, під час руху по дорозі ми шукаємо найкоротші шляхи, щоб обійти пробки і швидше наблизитися до поставленої мети. З появою GPS-навігаторів рухатись по лабіринтах мегаполісів стало значно простіше. За допомогою цього «розумного» пристрою ви не заблукаєте навіть в найбільшому мегаполісі, зможете прокладати найбільш оптимальні маршрути. Але, як і будь-яка інша електроніка, цей пристрій теж може зламатися і зажадати ремонту. У нашому сервісному центрі ми за доступною ціною усунемо несправності в GPS навігаторі.

Існує дві симптоми, в яких вам знадобиться ремонт навігатора - механічне пошкодження і програмний збій.

До механічної проблеми можна віднести наступні ситуації:

 • розбитий дисплей в GPS-навігаторі;
 • розбитий сенсор в GPS-навігаторі;
 • виламаний системний роз'єм (роз'єм гарнітури або зарядки);
 • не функціонує динамік.

Зовнішні ознаки проблем програмного характеру:

Навігатор реагує на включення, включається підсвічування екрану, але зображення не з'являється і пристрій висне;

Те ж саме, справа доходить до появи зображення і заставки з логотипом виробника, на цьому все закінчується;

Аналогічна ситуація, але прилад не висне, а починає циклічно перезавантажуватися.

Що зазвичай є причиною несправностей GPS навігаторів

Проблеми з антеною.

Якщо пристрій перестав отримувати сигнал від супутників, не може визначити місцеположення або прокласти маршрут, можливо, вийшла з ладу антена. Проблема може бути як в прошивці, так і в самому механізмі - визначити це зможе виключно фахівець під час діагностики.

Пошкодження шлейфів.

Особливо ця проблема типова для пристроїв з сенсорним екраном. Якщо ви помітили, що пристрій просто не реагує на Ваші дотики або з'явився білий екран, то швидше за все, пошкоджений сенсорний шлейф. Ціна такого ремонту залежить від ступеня поломки і її масштабів.

Проблеми з батареєю.

Іноді GPS навігатор відмовляється включатися через те, що просто розряджений. Якщо ви не можете зарядити його ніяким з доступних способів, можливо літій-іонний акумулятор пристрою просто вийшов з ладу. В такому випадку ремонт неминучий.

Проблема з прошивкою.

Більшість несправностей в гаджеті можна виправити за допомогою нової прошивки. Навігатори працюють так як і комп’ютери, вони мають свою операційну систему яка може також вийти з ладу. Частіше за все програмний збій пов'язаний з пропаданням живлення під час роботи навігатора. У нас ви зможете за доступною ціною перепрошити GPS навігатор і насолоджуватися його надійною роботою.

Відхилення від норми.

Природно, весь перелік потенційно можливих проблем перерахувати не вдасться. Це можуть бути пошкодження інших внутрішніх механізмів, банальні проблеми, викликані ударами або падіннями. Необхідний ремонт зможе визначити фахівець під час комплексної діагностики пристрою.

Ми гарантуємо вам якісне виконання ремонтних робіт по усуненню проблем, що носять програмний та апаратний характер.

Комплекс робіт з програмної складової навігатора:

Установка карт GPS, оновлення GPS карт, прошивка, інсталяція програм навігації (Navitel, НавЛюкс, iGO Primo, Citi Navigator Europe NT, OziExplorer, TomTom, Navigon, Garmin, Mio, Becker)

Усунення апаратних проблем:

 • ремонт системної плати GPS навігатора;
 • ремонт або заміна дисплея;
 • відновлення ланцюгів заряду;
 • заміна акумулятора GPS;
 • заміна елементів корпусу;
 • відновлення Boot (завантажувального сектора);
 • ремонт GPS плат і кнопок управління;
 • заміна системного роз'єму (роз'єму зарядного пристрою, USB);
 • ремонт GPS, яких не виявляють супутники
 • ремонт кнопки включення.

Навігатори - складні пристрої. Якщо хоч один елемент відремонтований некоректно, або замінений на неякісний аналог, пристрій дасть збій в будь-який момент руху, що, по-перше, небезпечно, а по-друге - просто вам не потрібно. Вибирайте тих, хто гарантовано позбавить вас від зайвих клопотів - їх в життя і так вистачає.

Для усунення проблем завітайте до наших магазинів за адресами:
маг. "Navigator", +380502379461 м.Чернівці, вул.Руська, 251
маг. "Magnat auto", +380997331127 м.Чернівці, вул.Винниченка, 117а